• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Naujos veido odos priežiūros procedūros Vilniuje

Naujos veido odos priežiūros procedūros Vilniuje

Naujos veido odos priežiūros procedūros Vilniuje

Su džiaugsmu pranešame, kad „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras Vilniuje pradeda teikti naujas veido priežiūros procedūras. Jos pritaikytos įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti – nuo paauglių, kovojančių su akne, iki suaugusiųjų, siekiančių sumažinti aknės randus ar išvengti senėjimo požymių.

Veido procedūra paaugliams – tai puikus būdas užtikrinti tinkamą odos priežiūrą brendimo laikotarpiu. Naudojama profesionali, mažiau koncentruota kosmetika, kuri nedirgina jaunos odos, bet veiksmingai sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina porų užsikimšimus ir bėrimus. Kosmetologė ne tik atlieka procedūrą, bet ir suteikia paaugliui vertingų patarimų apie kasdienę odos priežiūrą, kad būtų išvengta ilgalaikių odos problemų.

Veido procedūra aknės randų mažinimui skirta tiems, kurie kovoja su uždegiminiais spuogais ir jų paliktais randais. Procedūros metu naudojamos įvairios rūgštys, tokios kaip glikolio, alfa ir beta hidroksirūgštys, kurios skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir kolageno gamybą. Tai ne tik padeda išblukinti randus ir pigmentines dėmes, bet ir suteikia odai gyvybingumo, mažina raukšleles bei profilaktiškai užkerta kelią naujų randų atsiradimui.

Anti-age procedūra – ideali tiems, kurie nori pristabdyti senėjimo požymius. Naudojama sertifikuota, Šveicarijoje pagaminta kosmetika, praturtinta kolagenu, hialurono rūgštimi ir peptidais, kurie efektyviai drėkina odą, mažina raukšles ir suteikia odai spindesio. Procedūra tinka visų tipų odai ir yra pritaikoma pagal individualius poreikius, todėl jau po pirmo apsilankymo pastebimas atgaivintos ir jaunatviškos odos efektas.

Veido procedūra vyrams padeda atgaivinti ir išvalyti odą, spręsti riebalavimosi bei papilkėjusios odos problemas. Procedūros metu naudojama bekvapė kosmetika, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyvių, tačiau neįkyriai kvepiančių veido priežiūros priemonių.

Užsiregistravusiems iki rugpjūčio 31 d., minėtoms bei kitoms kosmetologės teikiamoms procedūroms Vilniuje taikomas specialus pasiūlymas su 50% nuolaida.

Registracija internetu. 

 

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame