• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Kauno Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

• Gydytojų dermatovenerologų konsultacijos • Raukšlių gydymas hialurono rūgšties injekcijomis • Botulino injekcijos • Kraujagyslinių odos darinių (išsiplėtusių paviršinių venų ir kapiliarų) šalinimas

Kauno Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Sparčiai besivystančios technologijos ir medicina suteikia daugybę galimybių net ir be didelių invazijų koreguoti veido ir kūno kontūrus, suteikti sau tobulesnę išvaizdą. Nuolat augantys klientų poreikiai mus skatina ieškoti naujų būdų, kaip pasiūlyti grožio paslaugas dar kokybiškiau ir patogiau. Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras – naujausias „Kardiolitos klinikų“ padalinys Kaune, įsikūręs Savanorių pr. 75, Kaunas. Čia teikiame lazerinės ir estetinės dermatologijos paslaugas.

Mūsų gydytojai

Savo profesionalumo ir nuolatinio tobulinimosi dėka kaip niekas kitas geriausiai supranta, kiek daug įtakos psichologinei būklei turi geidžiami išvaizdos pokyčiai.
Būtent jie padės Jums pakoreguoti savo įvaizdį ir pagerinti gyvenimo kokybę.
Šiuo metu klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės bei kosmetologė. Nes tai – grožį pažįstantys specialistai.

Mūsų paslaugos

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre teikiame estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas nuo konsultacijų iki procedūrų, konsultuoja dermatovenerologai bei kosmetologė.
Apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimas, frakcinis odos atjauninimas, nepageidaujamų plaukelių šalinimas, raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, strijų bei randų šalinimas, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija), aknės gydymas, prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino injekcijomis, mezoterapija plaukams, pigmentinių odos pažeidimų gydymas, depiliacijos – tai tik kelios iš populiariausių ir Jūsų grožiui puoselėti reikalingiausių procedūrų.

Naujausios kartos technologijos – dar vienas iš svarbiausių centro privalumų: Skruostų, lūpų bei akių sričių odos atnaujinimui klinikoje naudojama daugiafunkcinė Slovėniška FOTONA lazerių sistema, kurios pagalba oda tampa lygesnė, švelnesnė, padidėja elastingumas, mažėja smulkios raukšlės bei skatinama naujo kolageno gamyba. Nes visos paslaugos – Jūsų grožiui.

Mūsų aplinka

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras įsikūręs judriausioje Kauno dalyje, Savanorių prospekte, kiek nutolęs nuo gatvės. Tuo pačiu adresu veikia ir SV plastinės chirurgijos centras. Norime, kad laukdami savo vizito pas gydytoją galėtumėte mėgautis ne tik atidžiu aptarnavimu, bet ir komfortiška aplinka, todėl atvykę į centrą išvysite jaukią registratūrą, patogius pagal pacientų poreikius įkurtus kabinetus – tai dar viena mūsų klinikos stiprybė. Norime, kad jūsų laikas skirtas grožiui būtų malonus ir kokybiškas. 

Gydytojai

Registracija internetu

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame