• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Apie mus

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Sparčiai besivystančios technologijos ir medicina suteikia daugybę galimybių net ir be didelių invazijų koreguoti veido ir kūno kontūrus, suteikti sau tobulesnę išvaizdą. Nuolat augantys klientų poreikiai mus skatina ieškoti naujų būdų, kaip pasiūlyti grožio paslaugas dar kokybiškiau ir patogiau.

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centrai įsikūrę Vilniuje ir Kaune.

Vilniuje „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras įsikūręs verslo centre U219, Ukmergės g. 219. Čia teikiame lazerinės ir estetinės dermatologijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas.

Kaune naujasis „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras, įsikūręs Savanorių pr. 75. Čia teikiame lazerinės ir estetinės dermatologijos bei kosmetologijos paslaugas.

Mūsų gydytojai

Dermatovenerologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, slaugytojai bei kosmetologė savo profesionalumo ir nuolatinio tobulinimosi dėka kaip niekas kitas geriausiai supranta, kiek daug įtakos psichologinei būklei turi geidžiami išvaizdos pokyčiai.
Būtent jie padės Jums pakoreguoti savo įvaizdį ir pagerinti gyvenimo kokybę.
Nes tai – grožį pažįstantys specialistai.

Mūsų paslaugos

Vilniuje Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre teikiamos estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugos nuo konsultacijų iki procedūrų, konsultuoja dermatovenerologai bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.

Centre atliekamas apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimas, frakcinis odos atjauninimas ir patempimas (fotorejuvenizacija), nepageidaujamų plaukelių šalinimas, raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija) – tai tik kelios iš populiariausių ir Jūsų grožiui puoselėti reikalingiausių procedūrų Vilniaus Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre.

Vilniaus centre taip pat teikiamos konsultacijos dėl krūtų didinimo (mažinimo), kūno kontūrą koreguojančių, riebalų šalinimo, veido, kaklo ir kitų plastinių operacijų.
Esame pirmieji Baltijos regione, pradėję taikyti pažangiausią plaukų persodinimo metodiką DHI (Direct Hair Implantation) – ši technologija itin saugi, nes nenaudojami jokie skalpeliai ar kiti traumuojantys chirurginiai instrumentai, o plaukai po šios procedūros atrodo itin natūraliai.

Naujausios kartos technologijos – dar vienas iš svarbiausių centrų privalumų: Vilniaus centre kraujagysliniai pažeidimai gydomi galingu, universaliu ir turinčiu daugybę priedų vokišku Quadro Star PRO YELLOW lazeriu, o nepageidaujamų plaukelių šalinimui naudojamas Aleksandrito lazeris – šiuo lazeriu atliekamos procedūros yra itin efektyvios, o dėl unikalios šaldymo funkcijos procedūros metu nejausite jokio diskomforto.

Kauno Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre teikiame estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas nuo konsultacijų iki procedūrų, konsultuoja dermatovenerologai bei kosmetologė.


Apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimas, frakcinis odos atjauninimas, nepageidaujamų plaukelių šalinimas, raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, strijų bei randų šalinimas, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija), aknės gydymas, prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino injekcijomis, mezoterapija plaukams, pigmentinių odos pažeidimų gydymas, depiliacijos bei kitos populiariausios bei Jūsų grožiui puoselėti reikalingiausios procedūros.

Skruostų, lūpų bei akių sričių odos atnaujinimui Kauno Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre naudojama daugiafunkcinė Slovėniška FOTONA lazerių sistema, kurios pagalba oda tampa lygesnė, švelnesnė, padidėja elastingumas, mažėja smulkios raukšlės bei skatinama naujo kolageno gamyba.


Nes visos paslaugos – Jūsų grožiui.

Mūsų aplinka

Vilnius Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras įsikūręs lengvai atpažįstamo išskirtinio pastato – U219 verslo centro – antrame aukšte. Dar geriau susiorientuoti Jums padės „Kardiolitos klinikų“ iškabos. Kauno centras įsikūręs judriausioje Kauno dalyje, Savanorių prospekte, kiek nutolęs nuo gatvės.

Norime, galėtumėte mėgautis ne tik atidžiu aptarnavimu, bet ir komfortiška aplinka bei profesionalių dizainerių kurtu interjeru, todėl atvykę į centrus išvysite jaukias registratūras, patogius pagal pacientų poreikius įkurtus kabinetus – tai dar viena mūsų klinikos stiprybė. 

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame