• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Vilniaus dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

• Gydytojų dermatovenerologų konsultacijos • Raukšlių gydymas hialurono rūgšties injekcijomis • Botulino injekcijos • Kraujagyslinių odos darinių (išsiplėtusių paviršinių venų ir kapiliarų) šalinimas • Nepageidaujamų plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu • Plaukų persodinimas

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Sparčiai besivystančios technologijos ir medicina suteikia daugybę galimybių net ir be didelių invazijų koreguoti veido ir kūno kontūrus, suteikti sau tobulesnę išvaizdą. Nuolat augantys klientų poreikiai mus skatina ieškoti naujų būdų, kaip pasiūlyti grožio paslaugas dar kokybiškiau ir patogiau.

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras – naujausias „Kardiolitos klinikų“ padalinys, įsikūręs verslo centre U219, Ukmergės g. 219, Vilniuje. Čia teikiame lazerinės ir estetinės dermatologijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugas.

Mūsų gydytojai

Dermatovenerologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, slaugytojai savo profesionalumo ir nuolatinio tobulinimosi dėka kaip niekas kitas geriausiai supranta, kiek daug įtakos psichologinei būklei turi geidžiami išvaizdos pokyčiai.
Būtent jie padės Jums pakoreguoti savo įvaizdį ir pagerinti gyvenimo kokybę.
Nes tai – grožį pažįstantys gydytojai.

Mūsų paslaugos

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre teikiamos estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugos nuo konsultacijų iki procedūrų, konsultuoja dermatovenerologai bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.

Apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimas, frakcinis odos atjauninimas ir patempimas (fotorejuvenizacija), nepageidaujamų plaukelių šalinimas, raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija) – tai tik kelios iš populiariausių ir Jūsų grožiui puoselėti reikalingiausių procedūrų.

Centre taip pat teikiamos konsultacijos dėl krūtų didinimo (mažinimo), kūno kontūrą koreguojančių, riebalų šalinimo, veido, kaklo ir kitų plastinių operacijų.
Esame pirmieji Baltijos regione, pradėję taikyti pažangiausią plaukų persodinimo metodiką DHI (Direct Hair Implantation) – ši technologija itin saugi, nes nenaudojami jokie skalpeliai ar kiti traumuojantys chirurginiai instrumentai, o plaukai po šios procedūros atrodo itin natūraliai.

Naujausios kartos technologijos – dar vienas iš svarbiausių centro privalumų: kraujagysliniai pažeidimai gydomi galingu, universaliu ir turinčiu daugybę priedų vokišku Quadro Star PRO YELLOW lazeriu, o nepageidaujamų plaukelių šalinimui naudojamas Aleksandrito lazeris – šiuo lazeriu atliekamos procedūros yra itin efektyvios, o dėl unikalios šaldymo funkcijos procedūros metu nejausite jokio diskomforto.
Nes visos paslaugos – Jūsų grožiui.

Mūsų aplinka

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras įsikūręs lengvai atpažįstamo išskirtinio pastato – U219 verslo centro – antrame aukšte. Dar geriau susiorientuoti Jums padės „Kardiolitos klinikų“ iškabos. Norime, kad laukdami savo vizito pas gydytoją galėtumėte mėgautis ne tik atidžiu aptarnavimu, bet ir komfortiška aplinka bei profesionalių dizainerių kurtu interjeru.
Nes mes esame Jūsų grožio centras.

Gydytojai

Registracija internetu

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame