• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas Secret RF – jaunesnė ir gražesnė oda jau po vienos procedūros!

Frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas Secret RF – jaunesnė ir gražesnė oda jau po vienos...

Frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas Secret RF – jaunesnė ir gražesnė oda jau po vienos procedūros!

Pasaulyje ypač efektyvia laikomą nechirurginę grožio procedūrą Secret RF nuo šiol galima atlikti ir „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre, Ukmergės g. 219, Vilniuje!

Secret RF – tai pasaulinė inovacija odos atnaujinimo ir „Anti-Ageing“ srityje. Ši procedūra tampa pirmuoju Holivudo žvaigždžių pasirinkimu, kai norima greito ir akivaizdaus rezultato.

Secret RF procedūra idealiai tinka siekiantiems per trumpą laiką sumažinti smulkias raukšleles ir pigmentaciją, palyginti odos spalvą, turėti gražesnę, stangresnę, sveikos išvaizdos odą!

Frakcinė radiodažnio technologija taikoma ne tik veido odai, bet ir kitoms zonoms: kaklui, dekoltė, plaštakoms. Ji taip pat naudojama randų ar išsiplėtusių strijų šlaunų ar pilvo srityse mažinimui, ypač tinkama jaunesniems žmonėms, turintiems randelių po aknės.

Procedūrai atlikti naudojama unikali naujos kartos didelio intensyvumo radiodažnio technologija ir auksinių mikroadatėlių sistema. Mažomis, plonomis lėtai ir švelniai slenkančiomis mikroadatėlėmis odoje sukuriami kanalai, pro kuriuos į konkrečias sritis nukreipiama radiodažnio energija, skatinanti audinių atsinaujinimą 3-uose skirtinguose odos sluoksniuose. Suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba, todėl jau po pirmos procedūros oda akivaizdžiai atjaunėja, atrodo gaiviau ir sveikiau!

Ši procedūra neskausminga, juntamas tik nežymus diskomfortas, vietiniam nuskausminimui gali būti naudojamas kremas – anestetikas.

Ir bene patogiausias privalumas, į kurį tikrai verta atkreipti dėmesį – po procedūros atsiradęs paraudimas ir veido jautrumas praeina dar tą pačią dieną, o jau kitą dieną galima grįžti prie įprastų darbų. Nebus jokio varginančio pooperacinio periodo, o atjaunėjusios ir sveikai spindinčios odos efektas kasdien vis stiprės!

Procedūra (be pasiruošimo jai) užtrunka iki 30 min. ir tinkama atlikti visais metų laikais.

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame