• I-V 8:00 - 21:00
 • VI 8.00 - 17.00
 • VII Nedirbame

Veido, kaklo ir dekolte sričių frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas radiodažniu - Secret RF

Kokius pokyčius odoje suteikia Secret RF lazeriu atliktos procedūros?

Su amžiumi kiekvieną iš mūsų ima varginti senėjimo požymiai: suglebusi oda, raukšlės, pasikeitusi odos tekstūra ir spalva. Secret RF yra naujos kartos frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema, skirta odos būklę gerinančioms, jauninančioms procedūroms. Jau po pirmos procedūros oda atrodo kur kas gaiviau ir jauniau. Tai nepakeičiama priemonė prieš senėjimą ar norint sustandinti, pagražinti odą ir turėti sveikos odos pojūtį.

Frakcinė radijo dažnio technologija gali būti taikoma ne vien veido odai, bet ir kitoms zonoms: kaklui, dekoltė, plaštakoms. Procedūra yra ypač tinkama ir jaunesniems žmonėms, kurie turi likusių randelių po aknės ar kitų odos netolygumų. Odos frakcinį atjauninimą galima atlikti nuo 30-ies metų.

Kaip tai veikia?

Lazeryje yra naudojama didelio intensyvumo radijo dažnio ir mikroadatėlių sistema. Jai veikiant giluminiuose odos sluoksniuose suaktyvinamas kolageno ir elastino atsinaujinimas. Šiuos procedūros metu mažomis adatėlėmis odoje sukuriami kanalai, pro kuriuos į konkrečias sritis nukreipiama radijo dažnio energija. Taip perduodama šilumos energija, skatinanti audinių atsinaujinimą 3-uose skirtinguose odos sluoksniuose. Reikiamas energijos kiekis gali būti nukreipiamas tiek į pasirinktą odos sluoksnį, tiek į visus 3 odos sluoksnius vienu metu.


Ar procedūra skausminga?

Ši procedūra neskausminga, juntamas tik nežymus diskomfortas. Kadangi lazeryje naudojamos labai plonos mikroadatėlės, jos per odą slenka lėtai ir švelniai, nesukeldamos žymesnių nemalonių pojūčių. Kad procedūra būtų komfortiškesnė, pacientui užtepamas kremas – anestetikas, kaip vietinė nuskausminamoji priemonė. Po procedūros atsiradęs paraudimas ir veido jautrumas praeina dar tą pačią dieną – tai labai patogu, nes jau kitą dieną galima grįžti prie įprastų dienos darbų.

  

Kaip dažnai reikia atlikti procedūrą?

Gydytojai dermatovenerologai rekomenduoja atlikti 3-4 procedūras su 1 mėnesio intervalu tarp kiekvienos procedūros. Tačiau jau po pačios pirmosios procedūros jaučiamas odos atjaunėjimas – pamažėjusios raukšlės, susitraukusios poros, palygėjusi ir pastangrėjusi oda. Rezultatai priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių ir yra individualūs. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12-18 mėnesių.

Kokie procedūros privalumai?

 • Tinkama visų tipų odai.
 • Procedūra trunka trumpai – iki 30 min.
 • Greitas odos atsistatymas – iki 12 val.
 • Patempia odą, mažina raukšles, sutraukia poras, didina stangrumą ir elastingumą, gerina odos tekstūrą.
 • Tinka ne tik veido odai, bet ir kitoms zonoms: kaklui, dekoltė, plaštakoms.
 • Procedūrą galima atlikti visais metų laikais.

 

Paslaugos kaina:
483 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

 • I-V 8:00 - 21:00
 • VI 8.00 - 17.00
 • VII Nedirbame