• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Strijų šalinimas (dviejų delnų dydžio plotas 260 cm²) lazeriu Fraxis CO2

Strijos – tai siauri, ploni odos dryželiai, dažniausiai išsidėstę šalia vienas kito, susiformavę dėl tikrosios odos skaidulų įtrūkimo. Strijos dažniausiai atsiranda sparčiai tempiantis odai augimo, nėštumo metu ar esant staigiems svorio pasikeitimams. Strijos taip pat gali atsirasti esant hormonų pokyčiams paauglystėje, esant pakaitinei hormonų terapijai ar dėl kitų priežasčių.

Strijos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai atsiranda pilvo srityje, ypač aplink bambą, krūtų, žąstų, pažastų, nugaros, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse.

Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos, pats efektyviausias strijų šalinimas yra lazeriu. „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre strijos šalinamos naujos kartos frakciniu CO2 lazeriu, kuris užtikrina, kad procedūra bus atlikta preciziškai, saugiai ir tiksliai.

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą svarbu tinkamai pasiruošti ir informuoti gydytoją apie visus veiksnius, kurie gali daryti įtaką procedūros efektyvumui bei saugumui. Rekomenduojama bent 4 savaites vengti ultravioletinių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose. Taip pat, bent mėnesį iki procedūros nerekomenduojama atlikti rūgštinių pilingų. Su gydytoja reiktų pasitarti ir dėl kraują skystinančių ar kitų vaistų vartojimo. Prieš atliekant procedūrą oda turi būti sveika, be uždegiminių požymių.

Po procedūros

Atlikus frakcinį odos atjauninimą – itin svarbi tinkama odos priežiūra po procedūros, kuri padeda pasiekti maksimalų rezultatą bei išvengti komplikacijų. Pirmąsias 48 valandas po procedūros oda bus paraudusi ir jautri, lyg smarkiai nudegus saulėje, gali susidaryti šašeliai. Šiuo laikotarpiu svarbu odos nešlapinti, vengti maudynių karštoje vonioje, duše. Iki savaitės po procedūros veidą tepkite specialiu regeneraciją ir gijimą skatinančiu kremu, kurį paskirs gydytoja. Itin svarbu vengti saulės spindulių 6 savaites po procedūros, o einant į lauką naudoti ne mažesnį nei SPF 50 apsauginį kremą nuo saulės.

Paslaugos kaina:
273 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame