• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Skaitmeninis odos dermatoskopinis tyrimas FotoFinder sistema (1-4 vnt.)

Skaitmeninis odos dermatoskopinis tyrimas su „FotoFinder Medicam 1000“ sistema

Skaitmeninės dermatoskopijos sistema „FotoFinder Medicam 1000“ – itin moderni technologija, leidžianti neinvaziniu būdu ištirti giliuosius odos sluoksnius, diagnozuoti odos ligas, pavyzdžiui, egzemą ar rožinę, stebėti pigmentinius pažeidimus, pakitusius apgamus ar patvirtinti parazitinius susirgimus. Naudojantis šia sistema galima sudaryti viso kūno apgamų žemėlapį vos per kelias minutes. Be to, ja galima itin tiksliai stebėti galvos odos struktūrą, folikulų vienetus ir pavienius plaukus.

Ypač šis metodas naudingas diagnozuojant odos vėžį bei diferencijuojant įvairius navikus – tiek piktybinius, tiek gerybinius. 

Kokie procedūros privalumai?

Šis tyrimas pateikia kokybiškus maksimalaus ryškumo ir didelio kontrasto vaizdus stebint ne tik odą, bet ir įvertinant nagų klostes, mikrocirkuliacijos ir mikrovaskulinius sutrikimus. Be to, dėl vaizdo padidinimo iki 400 kartų, kapiliarų struktūra, kraujotaka ir eritrocitų cirkuliacija tampa matoma itin aiškiai.

Procedūros metu

Odos plotas nuskenuojamas Medicam 1000 vaizdo kamera, odos dariniai automatiškai įvertinami. Ši technologija dėl įvairių lęšių ir funkcijų gali užfiksuoti tiek mikroskopinius, tiek makroskopinius klinikinius vaizdus. Kamera yra visiškai valdoma programine įranga, todėl užtikrinama vienoda vaizdo kokybė.

„FotoFinder“ įranga pateikia „Full HD“ tiesioginį vaizdą su galimybe jį optiškai priartinti ir automatiškai sufokusuoti, todėl nereikia prieš tai išsaugoti nuotraukos.

Aptikus įtartinus simptomus keliančius darinius, per kelias minutes sudaromas viso kūno apgamų žemėlapis, leidžiantis stebėti naujus darinius bei senų pokyčius.

Šis tyrimas atliekamas be specialaus paruošimo, bet kosmetinės priemonės turėtų būti nuvalytos.

Kontraindikacijos

Tai vizualios apžiūros metodas, kuris neturi jokių kontraindikacijų.

Paslaugos kaina:
45 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame