• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Randų šalinimas (delno dydžio plotas, iki 130 cm²) lazeriu Fraxis CO2

Ant žmogaus kūno ar veido randai susiformuoja natūraliai, baigus odai gyti po patirtų pažeidimų: ligų, traumų, operacijų, nudegimų ir kita. Pas vienus randai lieka ryškesni ir gilesni, pas kitus – matomi nežymiai. Jeigu randai yra gerai matomoje vietoje – daugeliui jie kelia diskomfortą, trukdo ne tik gerai jaustis, bet kartais ir judėti.

Randams gydyti yra pasitelkiami įvairūs metodai ir būdai, bet vienas efektyviausių – randų šalinimas lazeriu. Tai inovatyvus, neinvazinis gydymo metodas, kurs nekelia didelio diskomforto, bet pasižymi ypač gerais rezultatais.

„Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre randai šalinami naujos kartos frakciniu CO2 lazeriu, kuris užtikrina, kad procedūra bus atlikta preciziškai, saugiai ir tiksliai.

Prieš procedūrą

Prieš procedūrą svarbu tinkamai pasiruošti ir informuoti gydytoją apie visus veiksnius, kurie gali daryti įtaką procedūros efektyvumui bei saugumui. Rekomenduojama bent 4 savaites vengti ultravioletinių saulės spindulių, nesilankyti soliariumuose. Taip pat, bent mėnesį iki procedūros nerekomenduojama atlikti rūgštinių pilingų. Su gydytoja reiktų pasitarti ir dėl kraują skystinančių ar kitų vaistų vartojimo. Prieš atliekant procedūrą oda turi būti sveika, be uždegiminių požymių.

Po procedūros

Itin svarbi tinkama odos priežiūra po procedūros, kuri padeda pasiekti maksimalų rezultatą bei išvengti komplikacijų. Pirmąsias 48 valandas po procedūros oda bus paraudusi ir jautri, lyg smarkiai nudegus saulėje, gali susidaryti šašeliai. Šiuo laikotarpiu svarbu odos nešlapinti, vengti maudynių karštoje vonioje, duše. Iki savaitės po procedūros veidą tepkite specialiu regeneraciją ir gijimą skatinančiu kremu, kurį paskirs gydytoja. Itin svarbu vengti saulės spindulių 6 savaites po procedūros, o einant į lauką naudoti ne mažesnį nei SPF 50 apsauginį kremą nuo saulės.

Paslaugos kaina:
235 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame