• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Plaukų slinkimo gydymas Dr. Cyj užpildu

Kiekvieno iš mūsų plaukai turi augimo cikliškumus, todėl per dieną jų iškrenta iki 100-150, kartais slinkimas padidėja rudens ir pavasario sezonais. Jeigu pastebėjote, kad iškrenta didelis kiekis plaukų ir tai trunka kelis mėnesius – skubiai kreipkitės į gydytoją, kol jis dar gali Jums padėti.

Vienas iš efektyviausių būdų atgauti plaukų apimtį ir sustabdyti jų slinkimą – gydymas Dr. Cyj plaukų užpildais.
Kuo jis ypatingas? Tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, kuris sukurtas sužadinti (revitalizuoti) plaukų folikulams, taip pristabdant plaukų slinkimą ir suaktyvinant greitesnį naujų augimą bei esamų sustiprėjimą. Išskirtinė sudėtis – sudarytas iš itin didelės koncentracijos hialurono rūgšties, kuri giliai drėkina tiek plauko stiebą, tiek skalpo odą ir suaktyvina natūralios hialurono rūgšties sintezę odoje. Sudėtyje taip pat yra 7 biomimetiniai peptidai, kurie patekę į skalpo odą tiesiogiai veikia plaukų folikulus, skatina kamieninių ląstelių aktyvumą, mažina oksidacinį stresą, stimuliuoja naujo kolageno gamybą, gerina kraujotaką ir aktyvuoja plaukų augimo fazę, taip stabdant slinkimą ir net pristabdant žilimo procesus.

Kaip atliekama ši procedūra?

Procedūra atliekama su plona ir trumpa adatėle, trunka apie 15 min. Esant poreikiui, gydytoja Jums pritaikys vietinio nuskausminimo priemones.

Pagal gamintojo rekomendacijas, reikia atlikti 4 procedūras, tarp kurių – 2 savaičių pertraukos. Visgi, tai priklauso nuo kiekvieno kliento individualiai.

Procedūrą galima atlikti tiek prevenciniais – plaukų būklės gerinimo tikslais, tiek gydomaisiais – skundžiantis dideliu plaukų slinkimu. Ji taip pat rekomenduojama po plaukų transplantacijos, gali būti kombinuojama su PRP ar mezoterapija.

Po procedūros

Po procedūros ar paslaugų kurso plaukai tampa sveikesni, stipresni bei vešlesni.

Kauno „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre po atlikto gydymo plaukų užpildu Dr. Cyj klientams dovanojame HairMax LaserBand 82 procedūrą!

Ši lazerinė fototerapijos technologija yra patvirtinta klinikinių tyrimų duomenimis. Įrodyta, jog 93 proc. vartotojų plaukų augimas pagerėjo vos per 12 savaičių. Vidutinis galutinių plaukų kiekis kvadratiniame centimetre (vidutinis galutinių plaukų tankumas) per šešių mėnesių bandymą HairMax naudojančioje grupėje padidėjo 19 plaukų. Kombinuodami gydymą plaukų užpildais bei lazerine fototerapija visapusiškai skatiname plaukų augimą bei sustipriname procedūrų efektą. Kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe ir tai išbandyti!

Paslaugos kaina:
173 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame