• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Lūpų putlinimas Juvederm Ultra Smile audinių užpildu (0.55ml)

Lūpų putlinimas su hialurono rūgties injekcijomis

Simetriškos ir putlios lūpos visada asocijuojamos su jaunyste ir gera sveikata. Tačiau metams bėgant, raukšlelės aplink lūpas tampa vis labiau pastebimos bei lūpos praranda savo patrauklumą. Lūpų putlinimas naudojant hialurono rūgšties injekcijas yra vienas veiksmingiausių būdų suteikti lūpoms jaunatviškumą, putlumą, panaikinti aplink esančias raukšleles bei pristabdyti senėjimo procesą.

Apie procedūrą

Lūpų putlinimas tai procedūra, kurios metu hialurono rūgšties užpildas yra sušvirkščiamas į lūpas. Po procedūros lūpos tampa putlesnės, lūpų spalva paryškėja, raukšlelės aplink lūpas sumažėja. Ši procedūra tinka bet kurio amžiaus moterims, kurios turi siauras, asimetriškas lūpas, lūpoms kurios yra praradusios stangrumą.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinkama visoms moterims, kurios nori patobulinti savo lūpas, išskyrus atvejus kada sergama cukriniu diabetu, turima randų ar herpeso virusą lūpų zonoje. Kraujo krešumo problemos arba naudojami medikamentai kraujo krešumo mažinimui turi būti informuoti mūsų specialistui prieš atliekant procedūrą.

Prieš procedūrą:

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nėra, tačiau atvykus procedūros dieną mūsų aukščiausios kvalifikacijos specialistas pagal jūsų individualumą ir aplinkybes atliks apžiūrą bei konsultaciją, kurios metu aptarsite kokio rezultato siekiate.

Procedūros metu:

Hialurono rūgšties užpildas įšvirkščiamas į giliuosius lūpų sluoksnius aplink lūpų kraštus, tokiu būdu pasiekiama norima forma ir lūpų putlumas. Ši procedūra dėl medžiagos natūralumo yra lengvai pasisavinama ir alerginės reakcijos galimybė yra maža. Norint užtikrinti komfortą procedūros metu, lūpų zona yra nuskausminama vietinės nejautros būdu, todėl nejausite jokio skausmo. Procedūra trunka kelias minutes, rezultatas yra matomas iš karto, bei tesiasi apie 10-18 mėnesių, priklausant nuo individualios situacijos.

Po procedūros:

Nestiprus patinimas, nedidelės melynės po procedūros yra natūralus reiškinys kuris gali tęstis kelias dienas.

Galutinis rezultatas matomas po 1-2 savaičių, medžiagai natūraliai pasiskirčius tam tikrose lūpų zonose .

Paslaugos kaina:
250 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame