• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Atskirų kraujagyslinių odos darinių (iki 2 cm²), pavienių kapiliarų, žvaigždinių hemangiomų šalinimas

Kraujagyslinių odos darinių (išsiplėtusių paviršinių venų ir kapiliarų) šalinimas

Kraujagysliniai odos dariniai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių - plonesnės odos, paveldimumo, sergant vidaus organų ligomis. Taip pat, gali išryškėti po odos nudegimo saulėje, nušalimo – pažeidus ar išsiplėtus kraujagyslėms odos paviršiuje. Šie dariniai gali susiformuoti tiek veido, tiek bet kurioje kitoje kūno odos vietoje (ant šlaunų, blauzdų ir pan.) ir gali būti pašalinami lazerinės procedūros metu.

Lazerines procedūras rekomenduojama atlikti šaltesniu metų laiku arba tuomet, kai žinote, jog artimiausiu metu nesikaitinsite saulėje ar soliariume, kad būtų išvengta pigmentinių dėmių atsiradimo tikimybė.

Procedūros metu

Lazeriai turi skirtingus gydymo parametrus. Procedūros metu gydytojas, įvertinęs individualią paciento situaciją, parenka tinkamiausius jo problemos sprendimui. Aplikatorius vedamas probleminėje zonoje, nusitaikant į darinius. Kraujas, esantis išsiplėtusiuose kapiliaruose ar kraujagyslių tinkluose, sugeria išskirtą lazerio šviesą. Kraujagyslių sienelės įkaista, susitraukia, sulimpa ir užanka, tokiu būdu išsiplėtę kapiliarai išnyksta, o aplinkiniai audiniai nėra pažeidžiami.

Nors procedūra nėra skausminga, jos metu gali būti juntamas dilgčiojimas ar deginimo jausmas, o jautresnėse zonose – aplink akis ar nosį – nemalonus jausmas gali šiek tiek sustiprėti. Mažesni kraujagysliniai dariniai pašalinami 1-2 procedūrų metu, jei šalinami platesni dariniai – gali prireikti 3-5 procedūrų.

Po procedūros

Oda po procedūros dažniausiai šiek tiek parausta, gali neženkliai patinti, atsirasti šašelių ar pūslelių. Tai normali odos reakcija į gydymą, kuri praeis per savaitę-dvi.

Siekiant efektyvaus gydymo rezultato, būtina dermatologo konsultacija (konsultacijos kaina sumuojama prie procedūros kainos).

Paslaugos kaina:
65 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame