• I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Švytintis nuotakos veidas: 3 populiariausios procedūros

Švytintis nuotakos veidas: 3 populiariausios procedūros

Švytintis nuotakos veidas: 3 populiariausios procedūros

Vestuvės – viena nuostabiausių gyvenimo švenčių, tad nenuostabu, kad nuotaka švyti tarsi būtų nežemiška būtybė. Juk tą dieną taip ir būna – laime spinduliuoja mylimos moterys. Kad švytėjimas išliktų kuo ilgiau ir džiugintų, verta pasirūpinti savo oda. Štai keletas nuotakų pamėgtų procedūrų, kurias trumpai pristato „Kardiolitos klinikų“ gydytoja dermatovenerologė R. Kliunkienė.

Cheminis veido šveitimas

Cheminis šveitimas liaudyje vadinamas tiesiog pilingu, yra viena populiariausių procedūrų, kurias renkasi būsimos nuotakos. Ant odos paviršiaus aplikuojama rūgštis pašalina negyvas odos ląsteles, taigi nuglotnina veidą, todėl makiažas „gula“ tolygiau ir ilgiau išsilaiko, oda geriau pasisavina kremo ar serumo sudėtyje esančias medžiagas. Galimi keli veido šveitimo būdai: giluminis ir lengvesnis, švelnesnis. Jei nusprendėte darytis giluminį šveitimą, jį reikėtų atlikti likus mėnesiui iki vestuvių, o bent prieš kelias dienas pasidarykite švelnų, lengvą veido valymą, nepamirškite ir drėkinimo procedūros. Pigmentinių dėmių atspalvis pašviesės jau po pirmos procedūros, tačiau atsižvelgiant į jūsų odos būklę ir norimą rezultatą gali prireikti kelių procedūrų.

Pasidariusios šią procedūrą ne tik palengvinsite darbą vizažistei, bet ir pačios pasijusite gaivesnės ir gražesnės. Palepinkite savo veidą prieš vestuves šia procedūra, nes jūs to verta, ir rezultatu džiaugsitės ne tik jūs, bet ir sutuoktinis bei artimieji – visiems smagu matyti ne tik profesionaliai padažytą, bet iš tikrųjų švytinčią nuotaką. Cheminis pilingas taip pat yra nepamainoma procedūra toms, kurios turi šiurkščią, vadinamą „žąsies“ odą rankų ar šlaunų srityje.
 
Mezoterapija

Mezoterapija – dar viena būsimų nuotakų neretai pasirenkama procedūra, kai siekiama, kad veidas tiesiog švytėtų. Procedūros metu atkuriamas odos tonusas, oda tampa elastingesnė ir drėgnesnė, išlyginamos smulkios raukšlelės. Ši procedūra tinkama ne tik veido sričiai, bet ir kaklo, dekoltė ar kitoms kūno vietoms. Mezoterapija padės, jei jūsų paakiai pajuodę, atgaivins nuo rūkymo ar šiaip papilkėjusią, pavargusią odą. Nepasilikite šios procedūros paskutinėms dienoms iki vestuvių, nes mezoterapijos trūkumas, nors vienintelis, yra galimos nežymios kraujosrūvos, kurios išnyksta per kelias dienas. Nuotakas džiugina tai, kad užtenka vos kelių procedūrų, o rezultatas akivaizdus ir ilgai išlieka, tad užgesus vestuvių šventės fanfaroms jūsų veidas švytėti nenustos.
 
Biorevitalizacija

Biorevitalizacija dar viena itin moterų mėgstama procedūra, išsprendžianti tokias odos problemas kaip šerpetojimas, išsiplėtusios veido odos poros, odos suglebimas. Taip pat procedūra tinka, jei norite panaikinti smulkias raukšleles ties akimis ar lūpomis, turite kokį randelį ar tiesiog norite sulėtinti senėjimo procesą. Gydytojas parinks jums tinkantį preparatą, o rezultatą pamatysite jau po pirmos ar antros procedūros. Beje, jei medaus mėnesį nusprendėte praleisti šiltuose kraštuose, kelios procedūros prieš vestuves ir kelios grįžus po kelionės padės pasiekti geresnį efektą. Šiaip ar taip, rezultatas džiugins ilgiau nei pusę metų, tad švytėsite ne tik per vestuves, bet ir bendro gyvenimo kasdienybėje.
 
Švytėti laime ir sveikata – geriausia gyvenimo dovana. Tegu jūsų laimės diena būna pati nuostabiausia, o šypsena ilgai neblėsta nuo lūpų.

  • I-V 8:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame